03/10/2025
Dziś było naprawdę wyjątkowo ....
Wspólne działania I Liceum Ogólnokształcące w Sławnie i Puz-Med Łukasz liczona już jest w latach ☺️
Dziś nasza wolontariuszka ,ratownik KPP oraz absolwentka tej wspaniałej szkoły Julita Mazur przeprowadziła pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej w ramach uroczystości związanych z obchodami 80- lecia szkoły .
W ramach wspólnych działań edukacyjnych oraz determinacji świadomych nauczycieli ,a zwłaszcza Pani Bożena Paszkiewicz ,która prowadzi zajęcia z Edukacji dla bezpieczeństwa i absolwenta naszego liceum, Pana Pawła Faryno ( obecnie radny Powiat Sławieński ) szkoła została wyposażona w AED ,co niezmiernie nas cieszy .
Wspaniała uroczystość i jesteśmy wdzięczni,że mogliśmy być jej częścią . Dziękujemy Pani Dyrektor Renata Biernacka za zaufanie, jednocześnie oferując dalsze wsparcie szkoły w edukacji młodzieży .
Pozdrawiamy serdecznie i życzymy mnóstwo zdrowia
Miasto Sławno
Obserwator Lokalny Sławno
Sławno naszemiasto.pl
Przeciąg. Pismo młodzieży I Liceum Ogólnokształcącego w Sławnie