25/05/2026
Kilka dni temu na naszą skrzynkę mailową Bieszczadzkie Pogotowie Ratunkowe SP ZOZ w Sanoku wpłynęło miłe podziękowanie dla Ratowników medycznych z Cisnej. Z wielką przyjemnością publikujemy je na naszym profilu 😊
"Chciałabym serdecznie podziękować ratownikowi Tomasz Drzał za wszelką pomoc okazaną mi i nie tylko mi a całej mojej najbliższej rodzinie. Mamy to szczęście że zawsze jak coś się dzieje to on właśnie trafia do nas. Jakiś czas temu pomógł mojemu tacie, później córce gdzie zachował po prostu pełen profesjonalizm jestem pod ogromnym wrażeniem jak świetnie radził sobie z nastolatką która miała ataki paniki uspokajając przy tym ją a także mnie. Dzisiaj miałam tą przyjemność że pomagał również mi. Jestem przekonana że te parę razy to nie zbieg okoliczności a Pan Tomasz jest po prostu profesjonalistą a także wspaniałym człowiekiem. Chciałabym serdecznie podziękować w imieniu swoim a także całej mojej rodziny za gotowość i chęć przede wszystkim pomocy drugiemu człowiekowi. Zarówno koledze który miał z nim dyżury (Skowroński Zenon) za świetną opiekę oraz wsparcie, miło czuć się zaoopiekowanym i bezpiecznym. Panowie, ogromne brawa dla Was. Myślę, że niejedna osoba może brać z Was przykład. Pan Tomasz jest osobą pełna empatii, życzliwości i spokoju a w dzisiejszych czasach to naprawdę rzadkość. Jeszcze raz bardzo dziękuję i życzę więcej takich ludzi. Dużo zdrowia oraz satysfakcji z wykonywanego zawodu jaką zapewne mają Panowie - co zresztą widać.
Z wyrazami szacunku Anna Skotnicka"
A my Ratownicy Bieszczadzkiego Pogotowia dziękujemy Pani Annie za chęć wyrażenia swojej opinii, bo chociaż JAKOŚĆ to nasza zawodowa powinność, to jednak akt wdzięczności wyrażony słowami buduje morale i motywuje do jeszcze lepszej pracy 😇😘
wśród fanów