31/03/2026
Za nami spotkanie Wielkanocne, które było dla Nas wszystkich wyjątkowym czasem.🌿🐣
Pokazało, że Dom to nie tylko miejsce, ale przede wszystkim ludzie- ich obecność, troska i wspólne chwile. Dzienne Domy często stają się drugim domem - pełnym ciepła, życzliwości i codziennych małych gestów. 💛
Pragniemy wszystkim serdecznie podziękować za obecność, za każde dobre słowo i piękne życzenia. 🌷
Niech ten świąteczny czas przyniesie Wszystkim spokój, nadzieję oraz wiele dobra a także umocni to co najważniejsze - poczucie, że nie jesteśmy sami. Wesołych Świąt! 🌼