25/05/2026
W słupskim Ratuszu odbywa się konferencja DZIECKO W PIECZY.
Konferencja odbywa się w Słupsku w ramach Słupskiego Tygodnia Rodzicielstwa Zastępczego.
Organizatorem konferencji jest Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Słupsku przy współpracy z Poradnią Psychologiczno-Pegagogiczna w Słupsku.
Konferencje otworzyła Krystyna Danilecka-Wojewódzka - Prezydentka Miasta Słukska, oraz Marcin Treder - dyrektor MOPR w Słupsku.
Wśród uczestników jest Beata Chrzanowska - Zastępca,Prezydenta Miasta Słupsku, Paweł Szewczyk - Przewodniczący Rady Miejskiej w Słupsku, specjaliści, edukatorzy, rodzice i wszyscy, dla których ważne jest każde dziecko.
Dużo ciekawych prelekcji i ważnych informacji 🧡
My też uczestniczymy w tym bardzo istotnym wydarzeniu..., bo w szkole uczeń/dziecko jest najważniejsze 🫶.
Konferencję bardzo profesjonalnie prowadzi Joanna Merecka-Łotysz.