29/05/2026
Nie mogło Nas tam zabraknąć!
W czwartek, 28 maja, na terenie słupskiego Zespół Szkół Agrotechnicznych w Słupsku - Rolniczak odbyła się VII Olimpiada Pierwszej Pomocy.
Wydarzenie było zorganizowane już po raz siódmy👍. Ta cykliczna impreza od lat promuje wśród dzieci i młodzieży ideę niesienia pomocy oraz rozwijania praktycznych umiejętności ratowania życia i zdrowia😍.
Areszt Śledczy w Słupsku reprezentował Dyrektor jednostki - płk Marcin Śnieżko wraz z drużyną funkcjonariuszy, których obecność była okazją do promowania Służby Więziennej.