Savoir-vivre w świetlicy.

Savoir-vivre w świetlicy. Dane kontaktowe, mapa i wskazówki, formularz kontaktowy, godziny otwarcia, usługi, oceny, zdjęcia, filmy i ogłoszenia od Savoir-vivre w świetlicy., Słupsk gmina.

Zapraszamy serdecznie wszystkie szkoły gminy Słupsk do nowego Gminnego Projektu Edukacyjnego "Planujemy Zawody"😄😄😄
30/08/2022

Zapraszamy serdecznie wszystkie szkoły gminy Słupsk do nowego Gminnego Projektu Edukacyjnego "Planujemy Zawody"😄😄😄

Serdecznie dziękujemy za udział w projekcie😀
22/05/2022

Serdecznie dziękujemy za udział w projekcie😀

Stroje na każdą okazję w wykonaniu Świetliczaków z Siemianic 👭😁
11/05/2022

Stroje na każdą okazję w wykonaniu Świetliczaków z Siemianic 👭😁

Drodzy Kulturalni 😊Już niebawem, bo 18.05.2022  uroczyste zakończenie projektu. Czekamy na Was z masą niespodzianek. Zgł...
11/05/2022

Drodzy Kulturalni 😊
Już niebawem, bo 18.05.2022 uroczyste zakończenie projektu. Czekamy na Was z masą niespodzianek.
Zgłoszenia prosimy przesyłać do 13.05.2022

Uczniowie w świetlicy w Szkole Podstawowej w Głobinie zaprojektowali za pomocą szablonów manekina, stroje na różne okoli...
10/05/2022

Uczniowie w świetlicy w Szkole Podstawowej w Głobinie zaprojektowali za pomocą szablonów manekina, stroje na różne okoliczności 🙂

W ramach projektu Savoir Vivre w świetlicy tym razem uczniowie  ze świetlicy w Bierkowie dowiedzieli się jak należy dobi...
10/05/2022

W ramach projektu Savoir Vivre w świetlicy tym razem uczniowie ze świetlicy w Bierkowie dowiedzieli się jak należy dobierać strój na różne okoliczności. Każdy świetliczak miał okazję zaprojektować dowolną techniką własną kreację👗👖🧢. Był to ostatni etap projektu . 😃

Moda "na każdą okazję" w naszej świetlicy we Wrześciu 🙂
08/05/2022

Moda "na każdą okazję" w naszej świetlicy we Wrześciu 🙂

25/04/2022

Miło nam poinformować, że laureatami Gminnego Konkursu "Kulturalni w szkole w domu i na ulicy" zostali:
Kategoria przestrzenna:
I miejsce - Hanna Kuryłowicz SP w Głobinie
II miejsce - Hanna Magryta SP w Głobinie

Kategoria płaska:
I miejsce - Oliwia Matejko ZSP w Siemianicach
II miejsce - Antonina Michta SP we Wrześciu
III miejsce- Nadia Miszke SP w Głobinie
Wyróżnienia:
Maja Ornowska - SP we Wrześciu
Julia Stenka - SP w Głobinie

Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy na Uroczystość Zakończenia Gminnego Projektu "Savoire vivre w świetlicy " w dniu 18.05.2022r. o godzinie 13.00. Wszelkie informacje zostaną przesłane mailem do szkół.

Szkoła Podstawowa w Bierkowie. W ramach projektu Savoire Vivre w świetlicy nasi uczniowie dowiedzieli się jak bezpieczni...
11/04/2022

Szkoła Podstawowa w Bierkowie. W ramach projektu Savoire Vivre w świetlicy nasi uczniowie dowiedzieli się jak bezpiecznie używać internetu a także jak kulturalnie zachowywać się w szkole, w domu i na ulicy.

22/03/2022

Drogie Świetliczaki!
Na Waszą prośbę przedłużamy czas nadsyłania prac na nasz Gminny konkurs "Kulturalni w szkole, w domu, na ulicy" do poniedziałku 28.03.2022😃

Adres

Słupsk Gmina

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Savoir-vivre w świetlicy. umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij