12/06/2026
Czy o chorobach przenoszonych droga płciową można rozmawiać otwarcie z młodzieżą❓
✅ 𝗭𝗱𝗲𝗰𝘆𝗱𝗼𝘄𝗮𝗻𝗶𝗲 𝘁𝗮𝗸❗
Za nami kolejne wartościowe spotkanie w ramach programu , podczas którego rozmawialiśmy o zdrowiu, odpowiedzialnych wyborach oraz profilaktyce chorób przenoszonych drogą płciową.
Tym razem z spotkaliśmy się z uczniami z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Słubicach.
Choć temat nie należy do najłatwiejszych uczestnicy wykazali się dużą dojrzałością, otwartością i aktywnie uczestniczyli w dyskusji.
Dziękujemy za zaangażowanie, szczerość i atmosferę sprzyjającą rozmowom na ważne tematy💚
Edukacja zdrowotna to inwestycja w świadome i bezpieczne decyzje młodych ludzi🍀