29/08/2019
W środę 28-go sierpnia w Środowiskowym Domu Samopomocy w Sławnie odbyło się spotkanie pożegnalne Pani Kierownik Danuty Maderskiej, która przechodzi na zasłużoną emeryturę.
Uczestnicy ŚDS w Sławnie, pełni wzruszeń złożyli Pani Kierownik życzenia oraz obdarowali wykonanymi przez siebie upominkami.
Zespół wspierająco-aktywizujący oraz uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Sławnie dziękują Pani Danucie z całego serca, za wiele lat wspólnej pracy.
Cóż rzec można w takiej chwili,
Gdy głos się łamie, a łzy twarz znaczą?
Tak wiele wspólnych doświadczeń,
Tyle tu lat wypełnionych pracą…Próbujesz znaleźć w życiu własną drogę,
odważnie spełniasz swoje wizje.
Dlatego mimo bólu rozstania
podziwiamy Twoją decyzję .Wiemy, że i Tobie trudno odejść,
od tych co dzień w dzień Ci towarzyszyli.
Pozostają na szczęście wspomnienia,
niech Cię wspierają w trudnej chwili.Cząstką Twego życia jesteśmy,
więc o nas stale pamiętaj.
Bo my myśleć o Tobie będziemy,
i w szarym dniu, i od święta…