22/03/2020
WITAM,
"ponawiam"
MEGA PROŚBA PROSZĘ O SZCZEGÓLNĄ AKTYWNOŚĆ PODKARPACIE!!! STARTUJEMY W MARCU !!! COŚ CIEKAWEGO W TYM SEZONIE? MACIE POMYSŁY ? PODZIELCIE SIĘ. CHĘTNIE FOTO PAWILONY, KRAMY, PRZYCZEPY ITP.
Jakie zabawki hitem sezonu? piszcie lub foto mile widziane.