21/05/2026
Łączymy siły dla rzeszowskich dzieci, które potrzebują domu. Widząc Was tak dużo, wraca nadzieja i wiara w człowieka 💙
Spotkaliśmy się z przedstawicielami rzeszowskich szkół, przedszkoli, żłobków, Edukacja w Rzeszowie, Polityka Społeczna w Rzeszowie, naszymi Domy dla Dzieci i rodzinami zastępczymi 👨👩👧👦 Byli z nami również: kurator sądowy - Pani Ewa Cynarska-Surowiak, specjaliści z Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 2 i psycholodzy z Centrum Leczenia Uzależnień. Cel jest jeden: pomoc dzieciom w zapewnieniu domu. Mimo, że rodzin zastępczych wciąż przybywa, potrzebujących dzieci niestety też jest więcej. Dlatego wspólnie pracujemy nad tym, aby każdy maluch mógł być zaopiekowany.
📣 Dziękujemy wszystkim naszym gościom za poświęcenie chwili na środowe spotkanie. Wierzymy, że będzie ono początkiem czegoś wspaniałego... Dziękujemy Krystyna Stachowska, Zastępczyni Prezydenta Miasta Rzeszowa za serce, które poświęca Pani temu problemowi. Bardzo dziękujemy też Panu Dyrektorowi Piotrowi Wanatowi, który udostępnił nam przepiękną, nowoczesną halę I Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie - frekwencja dopisała, więc miejsca było w sam raz 🥰😃 I przede wszystkim dziękujemy naszym Koleżankom i Kolegom z MOPS - bez Waszej pracy by tego wszystkiego nie było 👏
Konrad Fijołek Prezydent Rzeszowa