19/07/2021
Po naborze wracamy do pracy, nasi młodzi adepci pożarnictwa odbyli już zbiórkę organizacyjną, oraz dwie szkoleniowe. Spotkali się również na konserwację stanowisk bojowych oraz wozów. W tym czasie zapoznali się z bezpieczeństwem ćwiczeń w strażnicy oraz na zewnątrz. Poznali podstawy strażackiej służby 👩🚒🧑🚒, dodatkowo przez konserwację dokładniej poznają sprzęt oraz miejsce w którym funkcjonuje drużyna. Zapraszamy do galerii, PRZYPOMINAMY: Zbiórki odbywają się co tydzień we wtorki o godz. 17 w OSP Rzerzęczyce, drużyna cały czas jest otwarta na nowych członków.