18/06/2026
Grupa Biedronek wybrała się wraz z rodzicami na wycieczkę do agroturystyki Dobronianka! 🐞🥰🌿
Spędziliśmy wspaniały dzień w otoczeniu natury, pełen atrakcji, uśmiechu i wspólnej zabawy. Największą atrakcją było karmienie zwierząt, które sprawiło dzieciom wiele radości. Mogliśmy z bliska obserwować zwierzęta, spędzić czas na świeżym powietrzu i cieszyć się wyjątkową atmosferą tego miejsca. 🐐🐑🦙
To był doskonały czas na integrację, rodzinny odpoczynek i tworzenie pięknych wspomnień. ❤️ Dziękujemy za serdeczne przyjęcie i niezapomniane chwile. Już nie możemy doczekać się kolejnej wspólnej wycieczki!