23/06/2026
Dzisiaj w naszej szkole odbyły się wyjątkowe zajęcia edukacyjne dla wszystkich klas pierwszych, prowadzone przez wolontariuszki Stowarzyszenia Dzieci Bałtyku „Pływacki Patrol” - uczennicę naszej szkoły Agatę Ogierman oraz jej mamę p. Annę Ogierman.
Tematem lekcji było bezpieczeństwo nad otwartymi zbiornikami wodnymi, korzystanie z bezpiecznych miejsc do kąpieli oraz zasady bezpiecznego spędzania wakacji. Uczniowie zdobywali wiedzę zarówno w części teoretycznej, jak i praktycznej. Były to niezwykle wartościowe zajęcia, ponieważ dotyczyły kwestii najważniejszych - zdrowia i życia.
Każdy uczestnik otrzymał broszure informacyjną oraz pamiątkowy breloczek.
Serdecznie dziękujemy za zajęcia, które zostały przygotowane z ogromnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Mamy nadzieję na kolejne spotkania i już dziś zapraszamy ponownie z następnymi kreatywnymi oraz inspirującymi edukacyjnymi nowościami.