18/03/2026
Dzisiaj bardzo pozytywne i twórcze dla wszystkich uczestników spotkanie w https://nzozosrodekadaptacyjny.pl/ . Szczególne podziękowania dla Dyrektora Arkadiusza Staisz, jego zaangażowania i misji, która to misja przebija z każdej wypowiedzi i z wszystkich przedstawianych działań. Wszyscy członkowie Komisji Zdrowia byli pod ogromnym wrażeniem tego dobra, które realizowane jest za sprawą Pracowników tej Placówki.
Dajemy dzieciom siłę do walki o lepsze jutro. O nas NZOZ Ośrodek Adaptacyjny powstał dzięki staraniom władz Miasta, opieki społecznej, inicjatywie prywatnej w 2001 r. Od tego czasu w ramach kontraktu z NFZ rozpoczęto usprawnianie dzieci z zaburzeniami wieku rozwojowego. Wysoko wykwa...