10/04/2024
Dziękuję wszystkim, którzy oddali na mnie swój głos w niedzielnych wyborach do Rady Miasta 🙂
Raz jeszcze dziękuję Sąsiadom, Znajomym oraz przede wszystkim Rodzinie za ogromne wsparcie w trakcie kampanii.
Dziękuję za każde dobre słowo, które usłyszałem, za każdy uśmiech i za każdy uścisk dłoni 🤗
Mimo tego, że nie udało mi się uzyskać mandatu radnego sam start w wyborach oceniam bardzo pozytywnie.
Dzięki niemu poznałem grupę bardzo ciekawych osób, zaangażowanych w społeczne działania na rzecz mieszkańców oraz chcących lepszej Rudy Śląskiej 🙂
Nie będę tutaj wymieniał wszystkich, ale jestem pewien, że z Joanna Domachowska, Aleksandra Poloczek, Rafał Wypior, Grzegorz Maciantowicz, Szymon Kowalczyk, i Karol Pieter zrobimy jeszcze wiele dobrego w naszym mieście 💪
Gratuluję wszystkim, którzy zdecydowali się na start w wyborach, a szczególnie tym którym udało się uzyskać mandat radnego.
Tak jak deklarowałem wcześniej - niezależnie od wyniku nadal będę aktywnie i skutecznie działał na rzecz mieszkańców, tak jak to robiłem do tej pory.
Nowym radnym życzę powodzenia i wytrwałości w pracy na rzecz mieszkańców, równocześnie licząc na wiele ciekawych inicjatyw oraz pomysłów na zmiany, dzięki którym będzie nam się żyło lepiej w Rudzie Śląskiej 👍
Do zobaczenia! 😉
PS: poniżej zdjęcie Mini Parku po pierwszym koszeniu trawy 🤩