Piotr Słota - kandydat na radnego dzielnic Ruda, Godula, Orzegów, Chebzie.

Piotr Słota - kandydat na radnego dzielnic Ruda, Godula, Orzegów, Chebzie. Zaangażowany społecznik działający od 2016 roku.

Pomysłodawca utworzenia Wspólnoty Mieszkaniowej Dolina Latki w Orzegowie oraz inwestycji "Mini Park Ruda Szczęść Boże" zrealizowanej w ramach budżetu obywatelskiego w 2023 roku.

Dziękuję wszystkim, którzy oddali na mnie swój głos w niedzielnych wyborach do Rady Miasta 🙂Raz jeszcze dziękuję Sąsiado...
10/04/2024

Dziękuję wszystkim, którzy oddali na mnie swój głos w niedzielnych wyborach do Rady Miasta 🙂

Raz jeszcze dziękuję Sąsiadom, Znajomym oraz przede wszystkim Rodzinie za ogromne wsparcie w trakcie kampanii.

Dziękuję za każde dobre słowo, które usłyszałem, za każdy uśmiech i za każdy uścisk dłoni 🤗

Mimo tego, że nie udało mi się uzyskać mandatu radnego sam start w wyborach oceniam bardzo pozytywnie.
Dzięki niemu poznałem grupę bardzo ciekawych osób, zaangażowanych w społeczne działania na rzecz mieszkańców oraz chcących lepszej Rudy Śląskiej 🙂

Nie będę tutaj wymieniał wszystkich, ale jestem pewien, że z Joanna Domachowska, Aleksandra Poloczek, Rafał Wypior, Grzegorz Maciantowicz, Szymon Kowalczyk, i Karol Pieter zrobimy jeszcze wiele dobrego w naszym mieście 💪

Gratuluję wszystkim, którzy zdecydowali się na start w wyborach, a szczególnie tym którym udało się uzyskać mandat radnego.

Tak jak deklarowałem wcześniej - niezależnie od wyniku nadal będę aktywnie i skutecznie działał na rzecz mieszkańców, tak jak to robiłem do tej pory.

Nowym radnym życzę powodzenia i wytrwałości w pracy na rzecz mieszkańców, równocześnie licząc na wiele ciekawych inicjatyw oraz pomysłów na zmiany, dzięki którym będzie nam się żyło lepiej w Rudzie Śląskiej 👍

Do zobaczenia! 😉

PS: poniżej zdjęcie Mini Parku po pierwszym koszeniu trawy 🤩

Jedna wycieczka rowerowa i 6 zagrożeń zgłoszonych do Wydziału Dróg i Mostów 😅Te same dziury w jezdni zgłaszałem ostatnio...
18/03/2024

Jedna wycieczka rowerowa i 6 zagrożeń zgłoszonych do Wydziału Dróg i Mostów 😅

Te same dziury w jezdni zgłaszałem ostatnio w styczniu i za każdym razem były one uzupełnione, ale jak widać metoda naprawy i pogoda zrobiły swoje 😔

Informacyjnie dodam (ponieważ mało kto o tym wie), że wszelkie ubytki w nawierzchniach, zagrożenia czy problemy można zgłaszać przez Geoportal lub PSIP:

- https://rudaslaska.geoportal2.pl/map/www/mapa.php?CFGF=wms&mylayers=+granice+OSM+&INFO=geokonsultacje

- lub https://psip.rudaslaska.pl/imap/

Pozdrawiam :)

Dzień dobry,kolejne działania społeczne zrealizowane w Mini Parku Ruda Szczęść Boże :) W tygodniu oczyściłem 🧹 całą powi...
16/03/2024

Dzień dobry,

kolejne działania społeczne zrealizowane w Mini Parku Ruda Szczęść Boże :)

W tygodniu oczyściłem 🧹 całą powierzchnię ścieżki spacerowej, po tym jak doszło do dosyć obfitego wycieku wód gruntowych, co zresztą widać na zdjęciu 🌀

Dzisiaj natomiast wspólnie z sąsiadami zasialiśmy zakupione nasiona traw 🌱 na terenie, którym jak do tej pory MPGM się nie zainteresował...

Czeka mnie rozmowa ☎️ z Administratorem osiedla, ponieważ może się okazać, że Urząd nie poinformował właściwej jednostki o nowej inwestycji na miejskim terenie, która wymaga bieżącej opieki.

W międzyczasie zgłosiłem również do Urzędu wiele uwag w zakresie realizacji inwestycji przez wykonawcę 👷

Mam nadzieję, że prace naprawcze zostaną zrealizowane w najbliższym możliwym terminie, czego z całą pewnością dopilnuję 😁

Miłego weekendu! 🙂

„Siódmy na liście, pierwszy do działania”Drodzy Mieszkańcy Rudy Śląskiej🙂,jako społecznik działający od 2016 roku zdecyd...
09/03/2024

„Siódmy na liście, pierwszy do działania”

Drodzy Mieszkańcy Rudy Śląskiej🙂,

jako społecznik działający od 2016 roku zdecydowałem się na start w nadchodzących wyborach do Rady Miasta.

Moim głównym celem jest chęć pomocy mieszkańcom nieruchomości zarządzanych przez Rudzką Spółdzielnię Mieszkaniową, Perspektywę, a także MPGM 🏢

Ze szczegółami mojego programu można zapoznać się na załączonej pod postem ulotce 📑

Jestem inicjatorem powstania utworzonej w 2017 roku Wspólnota mieszkaniowa Dolina Latki 🌳, która jest pierwszą i zarazem największą wspólnotą wyodrębnioną z zasobów Rudzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej w północnej części Rudy Śląskiej.

Moja kolejna inicjatywa to zupełnie nowy projekt zrealizowany w ramach budżetu obywatelskiego o nazwie “Mini Park Ruda Szczęść Boże” z placem zabaw🏃‍♀️, siłownią napowietrzną 🏋️‍♀️oraz oświetloną ścieżką spacerowo-rowerową 🚴‍♀️wraz z nowymi nasadzeniami🌲.
Z atrakcji Mini Parku mieszkańcy Osiedla Szczęść Boże https://www.facebook.com/groups/737476837384450/ korzystają już od tego roku.

Dołączyłem do grupy społeczników, której przewodzi Rafał Wypior, radny z Rudy Śląskiej i kandyduję z listy Trzeciej Drogi - jako kandydat bezpartyjny, nr 7️⃣ na liście.

Właśnie takie osoby jak Rafał – zaangażowane, energiczne i pełne pomysłów powinny mieć realny wpływ na rozwój Rudy Śląskiej oraz móc kształtować te miasto dla kolejnych pokoleń👨‍👩‍👧‍👦

Wobec powyższego zachęcam gorąco do wsparcia mojej kandydatury poprzez udostępnienie tego posta ❤️

Głos na mnie mogą oddać mieszkańcy Goduli, Orzegowa, Rudy oraz Chebzia.

Kto wie? Może nr 7️⃣ okaże się szczęśliwy 😉
Pozdrawiam!

Z okazji Dnia Kobiet najlepsze życzenia dla wszystkich Pań! 💐🌹🌷🤗A poniżej zdjęcia coraz bardziej zielonego Mini Parku Ru...
08/03/2024

Z okazji Dnia Kobiet najlepsze życzenia dla wszystkich Pań! 💐🌹🌷🤗

A poniżej zdjęcia coraz bardziej zielonego Mini Parku Ruda Szczęść Boże 🌿☀️🌲🍀🌳🥰

07/03/2024
Krótkie przypomnienie informacji z 2022 roku o zwycięskim projekcie do budżetu obywatelskiego o nazwie "Mini Park Ruda S...
07/03/2024

Krótkie przypomnienie informacji z 2022 roku o zwycięskim projekcie do budżetu obywatelskiego o nazwie "Mini Park Ruda Szczęść Boże" 😀

Osiedle Szczęść Boże
https://www.facebook.com/groups/737476837384450/ 💪

Dzień dobry,
weekend rozpoczynamy z najlepszą możliwą wiadomością 😀
Projekt Mini Park Ruda "Szczęść Boże" uzyskał aż 432 głosy💥 i zostanie zrealizowany w 2023 roku🎉
Prawie dwukrotnie pobiliśmy wynik z zeszłego roku 💪🔥
Jeszcze raz dziękuję WSZYSTKIM za wsparcie, zaangażowanie, a przede wszystkim oddane i zebrane głosy! 👊
Warto było poświęcić czas, żeby mogło powstać coś fajnego i wartościowego.
Mam nadzieję, że wszyscy mieszkańcy będą zadowoleni z tej inwestycji, a dzieciaki to już na pewno będą skakać z radości jak zobaczą nowy plac zabaw 🤩
Przypominam, że w ramach projektu będzie do wydania kwota aż 340 tys zł, w ramach której ma powstać:
- ścieżka spacerowa z oświetleniem LED🔥
- plac zabaw🔥
- oraz urządzenie sportowe dla dorosłych🔥
Dodatkowo na terenie inwestycji ma zostać również uporządkowana zieleń 🌿
Wszystko to zgodnie z hasłem projektu - dla poprawy komunikacji, komfortu i bezpieczeństwa mieszkańców 😀
https://www.facebook.com/141157102581/posts/10159328967842582/
Pozdrawiam! 😀

❗️ Projekty wybrane do realizacji w ramach budżetu obywatelskiego na 2023 rok ❗️

Zadanie duże:
✔️ renowacja kompleksu boisk przy ul. Gwareckiej 2 (1479 ważnych głosów)

Zadania małe:
✔️ Eko-Park w Bykowinie przy osiedlowej strefie aktywności (1045 głosów)
✔️ plac zabaw przy Szkole Podstawowej nr 6 (926 głosów)
✔️ wybieg dla psów „Sznupowisko” w parku Strzelnica (601 głosów)
✔️ rewitalizacja kochłowickiego rynku (589 głosów)
✔️ naukowy plac zabaw przy Szkole Podstawowej nr 1 (481 głosów)
✔️ plac zabaw z mini boiskiem na Ficinusie (459 głosów)
✔️ zagospodarowanie nieurządzonej części Parku Mickiewicza (438 głosów)
✔️ Mini Park Ruda „Szczęść Boże” (432 głosy)
✔️ rozbudowa terenowych tras rowerowych w Parku Strzelnica (405 głosów)
✔️ plac zabaw przy Miejskim Przedszkolu nr 17 (393 głosy)

Więcej: https://rudaslaska.budzet-obywatelski.org/wyniki

Adres

Ruda Slaska

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Piotr Słota - kandydat na radnego dzielnic Ruda, Godula, Orzegów, Chebzie. umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Ta Organizacja

Wyślij wiadomość do Piotr Słota - kandydat na radnego dzielnic Ruda, Godula, Orzegów, Chebzie.:

Udostępnij