19/05/2026
Drodzy Mieszkańcy!
Już niedługo kończą się pierwsze tury naszych zajęć ruchowych- Fitness, Zumba, Joga
Z Waszych informacji zwrotnych jasno wynika, że takie aktywności są bardzo potrzebne – pomagają poprawić samopoczucie, mobilność, kondycję, a także sprzyjają świetnej integracji i budowaniu relacji. Bardzo się cieszymy, że tak chętnie uczestniczycie w zajęciach! ❤️
Chcemy jednak dać szansę skorzystania z oferty jak najszerszej grupie mieszkańców, dlatego wprowadzamy zmiany w procesie rekrutacji do drugiej tury zajęć.
📌 Jak będzie wyglądać rekrutacja?
W pierwszej kolejności przyjmowane będą zgłoszenia telefoniczne.
Priorytet w kwalifikacji otrzymają osoby, które do tej pory nie korzystały z zajęć ruchowych.
Następnie kwalifikowane będą osoby, które:
✔️ miały 100% frekwencji,
✔️ zgłaszały wcześniej swoją nieobecność.
Osoby zakwalifikowane otrzymają informację z zaproszeniem do złożenia wniosku.
Nie zostawiamy jednak stałych uczestników bez możliwości dalszej aktywności.
Pozostawiamy grupy komercyjne Waszych ulubionych zajęć, takich jak:
🧘 Joga
💃 Zumba
🏋️ Fitness
To nie koniec dobrych wiadomości! 🎉
Już wkrótce otworzymy kolejne zajęcia, dzięki czemu oferta będzie jeszcze bardziej różnorodna.
Dziękujemy za Waszą aktywność, zaangażowanie i wszystkie pozytywne opinie. To właśnie dzięki Wam rozwijamy naszą ofertę! ❤️
----------------------------------------------------
Projekt finansowany w ramach „Tworzenie i rozwój CUS w Radwanicach” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027, Priorytet nr 7 „Fundusze Europejskie na rzecz rynku pracy i włączenia społecznego na Dolnym Śląsku”, Działania nr 7.7 „Rozwój usług społecznych i zdrowotnych”.