21/06/2026
Uczniowie klasy 4c wraz z wychowawcą w niedzielę, 21 czerwca, kibicowali uczestnikom Biegu Pamięci Radomskiego Czerwca ’76. Mimo lejącego się żaru z nieba nie zabrakło im energii i entuzjazmu. Głośnym dopingiem wspierali biegaczy, pokazując, że pamięć o ważnych wydarzeniach historycznych można łączyć z aktywnością i zaangażowaniem społecznym. Brawo, 4c! 👏🏃♀️🏃♂️🇵🇱