Początki...
Rozpoczęło się 9 lat temu od ogniska i kilku facetów. Przyszli, bo ich zaprosiłem, przyszli i poczuli się dobrze... A potem, to już zupełnie inna historia, którą chętnie się podzielę, jeśli będziesz tym zainteresowany :) Dzisiaj jesteśmy Duszpasterstwem i staramy się docierać do mężczyzn w naszym pięknym Kraju niosąc im zachętę i wsparcie, inspirując do bycia mężczyzną w pełni znaczenia tego słowa, mężczyzną przez wielkie M, przypominając, że nasza historia i nasza planeta nie poznała wspanialszego wzoru męskości nad Chrystusa ! Bo być mężczyzną i być jak Chrystus to synonimy :) [email protected]