22/12/2020
Kochani! To był trudny rok dla nas wszystkich. 😒 Stajni też się oberwało niejednokrotnie. Najpierw problemy z dostępnością siana, potem wiosenny lockdown⛔, w trakcie którego nie było możliwości odrobienia strat z zimy. Jego konsekwencją była decyzja Zarządu firmy o zwolnieniu drugiego instruktora oraz wizja likwidacji Stajni, która na szczęście póki co została odsunięta w czasie🌬️. Nie odbyło się wiele imprez i wydarzeń cyklicznych, które w normalnym trybie wyznaczały życie stajni.
Osobiście najbardziej mi żal Hubertusa 🦊 i Wigilii stajennej 🌲, bo zwykle był to radosny czas, kiedy wszyscy mogliśmy się spotkać w pełnej życzliwości atmosferze, której teraz tak bardzo brakuje.
☣️Pandemia zmieniła nam życie, ale też sposób myślenia. Więcej teraz w nim stresu, strachu i niepokoju o to, co przyniesie kolejny dzień, tydzień czy rok. Pewnie wszyscy mamy ogromną nadzieję, że niebawem wrócimy do normalności, choć mam obawy ze to juz nie będzie taka "normalność" jaką znamy 🤔.
🐴Konie na szczęście są zdrowe👌, radosne i nie dokładają mi więcej zmartwień. Jak to miewają w zwyczaju łaszą się i szukają smakołyków po kieszeniach 🍬. W ich towarzystwie choć na chwilę można zapomnieć o trudnościach z którymi musimy się mierzyć na codzień, a dzięki Oli Oskierze i Oli Kruk nie zabraknie im marchewek 🥕🥕🥕przez najbliższy tydzień. Dziękujemy! 😘
Na te zbliżające się Święta Bożego Narodzenia, ale też nadchodzący rok 2021 chciałabym życzyć Wam przede wszystkim zdrowia, miłości i spokoju💪❤️. Ciepłej, rodzinnej atmosfery, choć pewnie w nie tak licznym gronie jak to zwykle bywało. Dbajcie o siebie, swoich bliskich, a także o swoje zdrowie psychiczne 🧠 w tym zwariowanym świecie.
Pozdrawiam Was serdecznie ❤️
Sylwia Strzeszewska
PS. Zapraszam w odwiedziny do Stajni. Na jazdę 🏇 lub tylko na kawkę ☕, również między Świętami a Nowym rokiem oraz w ferie. Do zobaczenia!