Stajnia Studzieniec

Stajnia Studzieniec Stajnia Studzieniec położona jest w pięknym zakątku powiatu żyrardowskiego w Bolimowskim Parku

Konie zapraszają na Wrzosowisko 😉
20/09/2021

Konie zapraszają na Wrzosowisko 😉

07/05/2021

Z przykrością zawiadamiamy, że z dniem 04.05.2021 Stajnia Studzieniec zakończyła działalność.

Kochani! To był trudny rok dla nas wszystkich. 😒 Stajni też się oberwało niejednokrotnie. Najpierw problemy z dostępnośc...
22/12/2020

Kochani! To był trudny rok dla nas wszystkich. 😒 Stajni też się oberwało niejednokrotnie. Najpierw problemy z dostępnością siana, potem wiosenny lockdown⛔, w trakcie którego nie było możliwości odrobienia strat z zimy. Jego konsekwencją była decyzja Zarządu firmy o zwolnieniu drugiego instruktora oraz wizja likwidacji Stajni, która na szczęście póki co została odsunięta w czasie🌬️. Nie odbyło się wiele imprez i wydarzeń cyklicznych, które w normalnym trybie wyznaczały życie stajni.
Osobiście najbardziej mi żal Hubertusa 🦊 i Wigilii stajennej 🌲, bo zwykle był to radosny czas, kiedy wszyscy mogliśmy się spotkać w pełnej życzliwości atmosferze, której teraz tak bardzo brakuje.
☣️Pandemia zmieniła nam życie, ale też sposób myślenia. Więcej teraz w nim stresu, strachu i niepokoju o to, co przyniesie kolejny dzień, tydzień czy rok. Pewnie wszyscy mamy ogromną nadzieję, że niebawem wrócimy do normalności, choć mam obawy ze to juz nie będzie taka "normalność" jaką znamy 🤔.
🐴Konie na szczęście są zdrowe👌, radosne i nie dokładają mi więcej zmartwień. Jak to miewają w zwyczaju łaszą się i szukają smakołyków po kieszeniach 🍬. W ich towarzystwie choć na chwilę można zapomnieć o trudnościach z którymi musimy się mierzyć na codzień, a dzięki Oli Oskierze i Oli Kruk nie zabraknie im marchewek 🥕🥕🥕przez najbliższy tydzień. Dziękujemy! 😘
Na te zbliżające się Święta Bożego Narodzenia, ale też nadchodzący rok 2021 chciałabym życzyć Wam przede wszystkim zdrowia, miłości i spokoju💪❤️. Ciepłej, rodzinnej atmosfery, choć pewnie w nie tak licznym gronie jak to zwykle bywało. Dbajcie o siebie, swoich bliskich, a także o swoje zdrowie psychiczne 🧠 w tym zwariowanym świecie.
Pozdrawiam Was serdecznie ❤️
Sylwia Strzeszewska
PS. Zapraszam w odwiedziny do Stajni. Na jazdę 🏇 lub tylko na kawkę ☕, również między Świętami a Nowym rokiem oraz w ferie. Do zobaczenia!

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie 🥺
30/10/2020

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie 🥺

11/08/2020

Zupełnie jak Róża

Dziękujemy ślicznie za podarowane naszym koniom kantary. W obecnej sytuacji każda, nawet najdrobniejsza pomoc jest dla n...
08/05/2020

Dziękujemy ślicznie za podarowane naszym koniom kantary. W obecnej sytuacji każda, nawet najdrobniejsza pomoc jest dla nas na wagę złota. 💪🎖️Koszty utrzymania koni są bardzo wysokie, ale ze wszystkich sił staramy się żeby nie odczuły kryzysu jaki zagląda nam do portfela. Żeby to uzyskać musimy ciąć wszystkie dodatkowe wydatki, więc jeśli ktoś z Was zechciałby podarować nam jakieś drobne sprzęty, bylibyśmy ogromnie wdzięczni. 😍 Szczególnie przydałyby się szczotki, uwiązy, czapraki, miśki na popręgi, podkładki pod siodła (futerkowe albo żelowe), puśliska, worki na szczotki, kalosze dla Janki, ogłowie dla Bajki. Sprzęty nie muszą być nowe, może komuś zalega jakiś czaprak, uwiąz albo kopystka gdzieś w szafce?

Uprzejmie prosimy wszystkich klientów o stosowanie się do wytycznych zawartych w rozporządzeniu. Zaznaczam, że osoby tow...
04/05/2020

Uprzejmie prosimy wszystkich klientów o stosowanie się do wytycznych zawartych w rozporządzeniu. Zaznaczam, że osoby towarzyszące, nie odbywające treningu, a znajdujące się na terenie obiektu zobowiązane są do zasłaniania twarzy i utrzymywania dystansu społecznego.

WAŻNE!

Wracamy!!! Od dziś wznawiamy działalność. 😀 Jazdy póki co odbywać się będą bez stałego grafiku. Zadbamy o to, żeby prowa...
04/05/2020

Wracamy!!! Od dziś wznawiamy działalność. 😀 Jazdy póki co odbywać się będą bez stałego grafiku. Zadbamy o to, żeby prowadzone były w odpowiednich odstępach czasowych i w jak najbardziej kameralnych grupach lub indywidualnie, a sprzęt po każdej jeździe będzie dezynfekowany. Przypominam, że zgodnie z Rozporządzeniem z dnia 2. maja 2020r nie będzie możliwości korzystania z części wspólnych, szatni i węzła sanitarnego (poza toaletą). Zapraszam do zapisów telefonicznych (792473001 - Sylwia).
Fot. Świat koni

Pierwszy klient na jazdę. 🐦 Jemu COVID nie straszny 😆 A tak na serio: coraz częściej pytacie kiedy startujemy z jazdami ...
29/04/2020

Pierwszy klient na jazdę. 🐦 Jemu COVID nie straszny 😆 A tak na serio: coraz częściej pytacie kiedy startujemy z jazdami 🤔, więc spieszę z odpowiedzią. Premier Morawiecki ogłosił w zeszłym tygodniu, że od 04.05. Ośrodki Jeździeckie będą mogły wznowić działalność rekreacyjną.🏇 Bardzo się cieszę z takiej decyzji rządu i chętnie już przyjmowałbym zapisy na przyszły tydzień ale musimy się jeszcze chwilę wstrzymać. ✋
📌Po 1. Oficjalnego pisma w dzienniku ustaw jeszcze nie opublikowano.
📌Po 2. Teren zakładu ciągle jest zamknięty dla odwiedzających.
W związku z tym nie jestem w stanie podać Wam dokładnej daty rozpoczęcia jazd w Studzieńcu. 😟 Wszystko jest gotowe i czekamy przebierając nogami.
Gdy tylko pojawi się Rozporządzenie 📃, a od Dyrektora Zakładu dostanę zielone światło 🚦, niezwłocznie roześlę oficjalną informację o wznowieniu zapisów. Pozdrawiam Was ciepło 😀

Kochani, dbam żeby konie doczekały się na Was w dobrej kondycji, ale mam kłopot i muszę Was prosić o pomoc. Sucha wiosna...
27/04/2020

Kochani, dbam żeby konie doczekały się na Was w dobrej kondycji, ale mam kłopot i muszę Was prosić o pomoc. Sucha wiosna skutecznie wstrzymała odrastanie pastwisk i w związku z tym zaczyna nam brakować siana, a wszystkie moje kontakty w tym temacie są już puste. Czy ktoś ma jeszcze SIANO na sprzedaż?

Życzymy udanych świąt, smacznego jajka i mokrego dyngusa oraz zdrowia i uśmiechu przez okrągły rok. 😀 Mamy ogromną nadzi...
12/04/2020

Życzymy udanych świąt, smacznego jajka i mokrego dyngusa oraz zdrowia i uśmiechu przez okrągły rok. 😀 Mamy ogromną nadzieję, że sytuacja się wkrótce ustabilizuje i przywrócimy lekcje nauki jazdy konnej. Już nie możemy się doczekać! Pozdrawiamy wiosennie i ciepło.

Nie ma się co dziwić. Przecież idą Święta! 🐰🐣☃️
30/03/2020

Nie ma się co dziwić. Przecież idą Święta! 🐰🐣☃️

Adres

Studzieniec
Puszcza Marianska
96-330

Godziny Otwarcia

Poniedziałek 10:00 - 18:00
Wtorek 12:00 - 20:00
Środa 10:00 - 18:00
Czwartek 12:00 - 20:00
Piątek 10:00 - 18:00

Telefon

603955455

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Stajnia Studzieniec umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Ta Organizacja

Wyślij wiadomość do Stajnia Studzieniec:

Udostępnij