29/05/2026
⏰ Mamy już prawie czerwiec, a my jeszcze nie pokazaliśmy Wam, co działo się w Klubie Kulturalnych Pszczółek w kwietniu! Szybko nadrabiamy zaległości i wracamy wspomnieniami do tamtych super spotkań! 🐝👇
🌸 Pszczółkowe Pyłki (3-5 lat): Podróżowaliśmy do Niemiec! Powstały zamki z piasku, przenieśliśmy się w świat baśni braci Grimm i stworzyliśmy książeczki leporello.
🍯 Miodowa Pasieka (6-10 lat): Starszaki również odkrywały Niemcy podczas piaskowych budowli i podchodów, a na koniec zrobiły pyszne sałatki owocowe! 🍇
🛡️ Strażnicy Ula (soboty): Młodsi (4-6 lat) wyczarowali kwieciste wazoniki, wiosenne pocztówki i cudeńka z drucików. Starsi (7-10 lat) oprócz wazoników zaliczyli konkursy sportowe i grę wielkoformatową! 🎲
🥰 Dziękujemy za świetną zabawę!
wśród fanów
Dzieje się w Gminie Pszczółki
Michał Piotrowicz Dyrektor Gbp
Małgorzata Ćwikałowska
Basia Okoniewska
Anna Kalkowska
Alona Rudnytska
Sylwia Formela