24/04/2026
Dziś w naszej szkole odbyła się wyjątkowa i pełna emocji uroczystość pożegnania maturzystów. 🎓
To był czas wspomnień, podsumowań i wzruszeń – moment, w którym zamyka się ważny etap życia, a jednocześnie otwierają się drzwi do nowych wyzwań i marzeń. Nie zabrakło uśmiechów, łez, ciepłych słów oraz podziękowań dla wychowawczyni pani Darii Maruszczyk i nauczycieli, którzy towarzyszyli uczniom przez te wszystkie lata.
Na uroczystość przybyli zaproszeni goście, którzy zaszczycili nas swoją obecnością - pani wiceburmistrz Beata Bacior i dyrektor ZEASz - pani Zofia Cichowska. Licznie przybyli również rodzice naszych maturzystów, wraz z przewodniczącą Rady Rodziców - panią Jolantą Maruszczyk.
Nie brakowało chwil wzruszenia podczas przemowy wygłoszonej przez dyrektora naszego liceum - Jarosława Kacorzyka.
Podczas uroczystości wręczono świadectwa, dyplomy, podziękowania oraz odczytano list gratulacyjny Burmistrza Woźnik pana Michała Aloszko dla uczennicy z najlepszymi wynikami w nauce - Julii Cogiel.
Drodzy Abiturienci – życzymy Wam powodzenia na maturze oraz odwagi w realizowaniu planów. Niech zdobyta wiedza i doświadczenia będą solidnym fundamentem na przyszłość.
Trzymamy za Was kciuki i wierzymy, że jeszcze nieraz usłyszymy o Waszych sukcesach! 🍀
Powodzenia! 💙
Informację przygotowała Dominika Cieślak.