22/05/2026
Dziś bibliotekę w Łagowie odwiedziły klasy I–III z PSP Łaguszów 😊📚
Wizyta była częścią wyjątkowej wycieczki do OSP Łagów, podczas której dzieci miały okazję poznać pracę strażaka 🚒👨🚒 Uczniowie oglądali pokazy gaśnicze, sprzęt strażacki oraz dowiedzieli się, jak wygląda codzienna służba strażaków.
Po pełnej emocji wizycie w straży pożarnej dzieci odwiedziły naszą bibliotekę. Zwiedziły poszczególne działy, oglądały książki i poznawały zasady funkcjonowania biblioteki 📖
Nawiązując do tematyki wycieczki, wspólnie przeczytaliśmy fragment książki „Jak Wojtek został strażakiem”, który bardzo spodobał się najmłodszym 😊
Na zakończenie spotkania na dzieci czekała miła niespodzianka — pamiątkowe zdjęcia z kolorowym jednorożcem 🦄 oraz słodki poczęstunek: popcorn i soki owocowe 🍿🧃
Dziękujemy za odwiedziny i wspólnie spędzony czas! ❤️