13/04/2026
Proszę o udostępnienie..świetna akcja 🚨🚒🚒
🤠🫡💪
Kochani AKCJA ZŁOM ‼️
Wiosenne porządki to idealna okazja na pozbycie się zalegających starych i nieużywanych metalowych rzeczy ‼️ Dla Was to problem a dla nas każdy kilogram ma znaczenie 💪♻️
Jeśli macie niepotrzebny złom, to zachęcamy do jego oddania ‼️
Zbieramy :
✔️ metal
✔️ stare urządzenia metalowe
✔️ elementy stalowe i żeliwne
Dzięki pozyskanym środkom ze sprzedaży złomu, zostanie zakupiony i zmodernizowany sprzęt ratowniczy ⚠️🚒
Zbiórka odbędzie się w dwie soboty: 18 kwietnia oraz 9 maja
📍 Miejscem zbiórki będzie: remiza OSP Miłków
👉 Istnieje możliwość odbioru złomu po wcześniejszym umówieniu, a planowane odbiory 18 kwietnia i 9 maja
❤️ Każdy kilogram ma znaczenie ‼️
W celu zgłoszenia chęci oddania złomu prosimy o kontakt pod numerami telefonów :
Prezes Dariusz Kulesza 500 813 224
lub
Gospodarz Paweł Maj 514 793 870
W imieniu strażaków serdecznie dziękujemy za każde wsparcie ‼️ Udostępnienia mile widziane 😉