02/06/2026
Antonina, Artur, Kaja, Bruno, Róża, Milena, Fabian, Maja, Elwira, Ksawery, Adela, Lena i Antoni - to laureaci naszego (z Nadleśnictwo Bircza) leśnego konkursu plastycznego - Las z mojej wyobraźni💚
Spotykamy się 14 czerwca o godz. 14:45 na Rynku w Miasto Przemyśl, gdzie odbierzecie nagrody i dowiecie się, kto został zwycięzcą ;)
Tutaj lista laureatów (alfabetycznie):
Antonina Baran - Przedszkole nr 2 w Przemyślu
Antoni Bielak - SP w Bachowie
Róża Maria Gad - Przedszkole "Stefanek" w Przemyślu
Bruno Janczy - SP w Birczy
Adela Krawiec - Przedszkole nr 13 w Przemyślu
Ksawery Kwaśny - SP w Reczpolu
Maja Łuc - SP w Buszkowicach
Artur Marlęga - Przedszkole nr 2 w Przemyślu
Kaja Pawłowska - SP w Bachowie
Lena Pękalska - SP w Reczpolu
Milena Poznańska - SP w Olszanach
Elwira Sawicka-Kocik - SP w Olszanach
Fabian Worobiec - SP w Kniażycach