04/06/2026
W tym tygodniu w naszej Świetlicy Socjoterapeutycznej nie brakowało uśmiechów i dobrej zabawy! 🎈🎉
Z okazji Dnia Dziecka przygotowaliśmy dla naszych podopiecznych wyjątkowe atrakcje. Były pyszne lody 🍦 oraz mnóstwo zabaw i aktywności na świeżym powietrzu, które dostarczyły dzieciom wiele radości i niezapomnianych chwil.
W środę odbyły się również zajęcia z psychologiem, zorganizowane w ramach kampanii „Postaw na Rodzinę”. Podczas spotkania dzieci miały okazję rozwijać umiejętności społeczne, rozmawiać o emocjach oraz wzmacniać pozytywne relacje z najbliższymi.❤️