01/06/2026
Do grona uczestników akcji „Mała książka – wielki człowiek” dołączyli kolejni mali miłośnicy książek!
Serdecznie witamy Weronikę, siostry Zuzię i Zosię, Gabrysię oraz najmłodszą w tym gronie Jagodę. Cieszymy się, że nasza biblioteczna rodzina stale się powiększa, a dzieci już od najmłodszych lat rozpoczynają swoją przygodę z książkami i czytaniem.
Życzymy Wam wielu pięknych chwil spędzonych z książką, mnóstwa naklejek w wyprawkach czytelniczych i samych wspaniałych odkryć w świecie literatury. Do zobaczenia między bibliotecznymi regałami!
Mała książka - wielki człowiek