01/05/2024
Dziś prezentujemy ostatniego z naszych kandydatów w okręgu II - Kobylepole
Robert Waraczewski - nr 12 na liście
Co Robert mówi o sobie:
⬇️⬇️⬇️
Jestem rodowitym poznaniakiem. Kobylepole wybrałem
na swą „małą ojczyznę” dwanaście lat temu, gdy wróciłem z Gniezna do Poznania, w poszukiwaniu pracy. Ukończyłem szkołę policealną COSINUS na kierunku technik administracji.
Jestem wędkarzem (wyznaję zasadę „no kill”), miłośnikiem przyrody i zwierząt. Mam piętnastoletniego pieska (mieszaniec ze schroniska) o imieniu Ben. Od mniej więcej dwóch lat jestem miłośnikiem analogowego brzmienia muzyki.
Mieszkając w Gnieźnie, doceniłem wagę obywatelskich postaw w lokalnej społeczności. Chciałabym wziąć udział w zmianach, które będą się dokonywać w moim fyrtlu.
Jako radny osiedla chciałabym zająć się sprawami osób niepełnosprawnych. Sprawy osób niepełnosprawnych nie są mi obce ponieważ ja i moja partnerka jesteśmy osobami niepełnosprawnymi. Chciałbym, żeby moja „mała ojczyzna” była bardziej przyjazna osobom niepełnosprawnym poprzez np. likwidację barier architektonicznych. Na sercu leży mi zacieśnianie lokalnych więzi społecznych, co będzie możliwe, gdy
będziemy wspierać inicjatywy kulturalne, które do niedawna w naszej dzielnicy miały miejsce, np.: kino plenerowe, koncerty jazzowe nad wodą, spotkania integracyjne. Tego typu inicjatywy łączą mieszkańców i powodują, że wszystkim żyje się lepiej.
__________________________
12 maja głosuj na A-Z-K!