07/05/2026
Nasza szkolna świetlica zorganizowała zbiórkę książek dla oddziału psychiatrycznego dla dzieci i młodzieży w Centrum Medycznym HCP. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu całej społeczności szkolnej – uczniów, rodziców i nauczycieli – udało się zebrać wiele wartościowych pozycji, które trafiły do młodych pacjentów.
Dziękujemy wszystkim za okazane serce i wsparcie. 📚💛