01/06/2026
Ja również dziękuję z całego serca Drugoklasistom za:
📖 dzielne odwiedzanie biblioteki, często w niesprzyjającej aurze(jesteście naprawdę godni naśladowania!);
📖 za pytania czytelnicze o konkretne książki, które Was pasjonują;
📖 za wyznaczanie trendów w bibliotece, gdzie znaleźć wygodny kącik do czytania;
📖 za polecanie ciekawych książek swoim rówieśnikom
📖 za Wasz uśmiech, ciekawość świata i cierpliwość jeśli wynikały jakieś niedogodności (choćby te dłuuugie kolejki)
📖 dziękuję za cudowną laurkę, tak dopracowaną w każdym calu💓
Paniom Wychowawczyniom Annie Tocie i Justynie Warmuz-Tobiasz pięknie dziękuję za podejmowanie wyzwań akcji bibliotecznych, by zaszczepiać w uczniach piękno i radość czytania. 🥰 Za Waszą życzliwość w każdej sytuacji. Za gimnastykę;) i świetną organizację, by nawet jak trudno było zgrać terminy wizyt, to jednak się udawało. Za odporność w nie sprzyjających warunkach atmosferycznych, by klasy jednak dotarły ten kawałek ze szkoły do biblioteki. Dziękuję za wspaniałą współpracę, a zwieńczeniem rocznej współpracy będzie już niebawem spotkanie z Panią Justyną Bednarek (tak, tak „Panią od dziesięciu skarpetek). Do zobaczenia zatem!📚💓