18/03/2026
♻️🌍✅
♻️18 marca – Światowy Dzień Recyklingu♻️
Dziękujemy wszystkim pracownikom branży recyklingu Polkowicka Dolina Recyklingu Związek Gmin Zagłębia Miedziowego za codzienną pracę i troskę o naszą planetę 🌏💚
📢 Dzisiaj mieszkańcy Polkowic będą mogli w praktyczny sposób uczcić ten dzień. Osoby, które przywiozą odpady do PSZOK-u przy ul. Działkowej, otrzymają ekologiczny upominek oraz materiały edukacyjne😊
🎁 Na uczestników czeka m.in. butelka wykonana z recyklingu PET oraz ulotka informacyjna. Liczba upominków jest ograniczona 👉 jedna osoba może otrzymać jeden zestaw.
Akcja „Świętujemy na PSZOK-ach”, organizowana przez ZGZM oraz Polkowicką Dolinę Recyklingu, ma na celu zwiększenie świadomości ekologicznej i pokazanie, co dzieje się z odpadami po ich segregacji ♻️
Dołącz i świętuj razem z nami – segregacja ma znaczenie🌏💚