19/03/2026
🛜"Szkodliwość treści internetowych na dzieci" to temat spotkań jakie miały miejsce w dniu 18.03.2026 r. dla rodziców w Żłobek Publiczny "Miś Wojtek" w Polanicy-Zdroju Przedszkole Publiczne nr 1 w Polanicy - Zdroju oraz Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia "Edukator"
👉Podczas spotkań omówiono, jak ogromny wpływ na rozwój najmłodszych mają treści dostępne w sieci, a także w jaki sposób chronić dzieci przed nieodpowiednimi materiałami, hejtem i zagrożeniami płynącymi z internetu.
Była to także okazja do rozmowy o roli rodziców w budowaniu bezpiecznych nawyków cyfrowych oraz świadomego korzystania z nowych technologii.
👏Dziękujemy wszystkim rodzicom za obecność, zaangażowanie i otwartość na tak ważny temat ❤️
Podziękowania również dla Zastępcy Burmistrza Pani Agnieszce Pełyńskiej za przyłączenie się do kampanii 🙂 a także dla Pani Katarzyny Kudyba prowadzącej spotkania 👏
Mateusz Jellin - Burmistrz Miasta Polanica-Zdrój
Polanica-Zdrój - Źródło Zdrowia
Agnieszka Kościelska - Pełyńska