22/06/2026
Dziś w naszym Ośrodku odbył się po raz pierwszy Turniej „Szachy Wikingów”.
♟️Do rywalizacji stanęło sześć zespołów klasowych, które z ogromnym zaangażowaniem walczyły o zwycięstwo, wykazując się sprytem, strategią i duchem zespołowym.
Najlepszą drużyną okazała się klasa IV–VIII B SPU, która sięgnęła po tytuł mistrzowski. Gratulujemy zwycięzcom!
Dodatkowych emocji dostarczyła walka o tytuł Króla Strzelców, rozegrana wśród zawodników, którzy podczas turnieju strącili najwięcej pionków. Tu bezkonkurencyjny okazał się Kuba Turski. Brawo!
Cieszy nas, że nowa aktywność spotkała się z tak dużym zainteresowaniem uczestników.
Dzisiejsze wydarzenie pokazało, że sport i gry strategiczne to nie tylko rywalizacja, ale przede wszystkim świetna zabawa, integracja, nauka współpracy i okazja do wspólnego spędzania czasu. Już teraz nie możemy doczekać się kolejnych rozgrywek!
Dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział, sportową postawę i niezapomniane emocje. 👏