31/05/2026
W dziennym Domu Pomocy Społecznej w Piekarach Śląskich maj był wyjątkowym i pełnym pozytywnych wydarzeń miesiącem. Zakończyliśmy prace nad warsztatowymi doniczkami, które ozdobiły nasz parapet przy głównym wejściu oraz inne miejsca w placówce. Pogoda sprzyjała częstszym wyjściom na skwerek i do przydomowego ogródka, gdzie mogliśmy korzystać z pięknego słoneczka i cieszyć się naturą.☀️🌾🍀🌻🪻
W tym miesiącu zorganizowaliśmy również nasze cykliczne czytanie📖 na skwerku z naszą Olą, co okazało się dużą atrakcją dla naszych seniorów.🎨🖼️Malowanie obrazów poprowadzone przez naszą terapeutkę Ewe również wprawiły w cudowny nastrój.
Nie zapomnieliśmy również o naszych regularnych treningach, które pomagają nam w utrzymaniu pamięci w dobrej kondycji umysłowej. 🧩🤔😅
Najważniejsze jest dla nas to, aby czas spędzać razem w miłej i aktywnej atmosferze.
W każdym miesiącu tak i w tym, obchodziliśmy urodziny naszych solenizantów, w tym pani Imgardy i pani Krystynki, co dodało temu miesiącowi jeszcze więcej radości i serdeczności.💐💯💐🤗