17/06/2026
We wtorek, 16 czerwca 2026r., w bibliotece szkolnej odbyła się akcja czytelnicza "Jak nie czytam, jak czytam."
Cel akcji to budowa pozytywnego wizerunku czytania. Sprawianie, by książka w szkole nie kojarzyła się z obowiązkową lekturą, lecz czymś przyjemnym, ze spokojem, z wolnym czasem
i rozrywką. Akcja była najlepszą okazją do poczytania sobie w gronie koleżanek i kolegów,
w miłych okolicznościach, bez dorabiania dydaktycznej otoczki.