Zespół Placówek Szkolnych im. Św. Jana Pawła II w Przewłoce

Zespół Placówek Szkolnych im. Św. Jana Pawła II w Przewłoce Oficjalna strona Zespołu Placówek Szkolnych im. Św. Jana Pawła II w Przewłoce

11 czerwca 2026 r. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augusta Zamoyskiego w Jabłoniu odbyło się uroczyst...
12/06/2026

11 czerwca 2026 r. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augusta Zamoyskiego w Jabłoniu odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom II Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego „Fizyka w przyrodzie”.
Miło nam poinformować, że Amelia Olszewska, uczennica klasy VII Zespołu Placówek Szkolnych w Przewłoce, zajęła III miejsce w konkursie. Ponadto wyróżnienia zdobyły Agata Łukomska oraz Lena Markowska, uczennice klasy VIII naszej szkoły.
Uczennice zostały przygotowane do konkursu przez panią Martę Bloch - nauczyciela fizyki.

Podczas uroczystości Amelia Olszewska odebrała nagrodę oraz dyplom.👏👏👏
Po oficjalnym wręczeniu nagród finaliści konkursu uczestniczyli w żywej lekcji muzealnej. Mieli okazję zwiedzić Muzeum Augusta Zamoyskiego z przewodnikiem oraz poznać historię patrona szkoły i regionu.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczennicom osiągniętych sukcesów, dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły i życzymy dalszego rozwijania pasji oraz kolejnych osiągnięć! 👏📸🔬 :::

Tegoroczny Dzień Dziecka w naszej szkole był pełen integracji, wspólnej zabawy i beztroskiej radości😊🩷💫🏫. Tuż po pierwsz...
01/06/2026

Tegoroczny Dzień Dziecka w naszej szkole był pełen integracji, wspólnej zabawy i beztroskiej radości😊🩷💫🏫. Tuż po pierwszym dzwonku🕗 Pani dyrektor złożyła wszystkim dzieciom najlepsze życzenia😊. Następnie wszyscy udali się do swoich klas, by wspólnie z wychowawcami przyjemnie spędzić poranek. Dzieci z klas I-III obejrzały ciekawą bajkę zajadając się chrupiącym popcornem🍿🥤. Klasa V doskonale bawiła się podejmując misję odnalezienia kodu do zaginionej maszyny radości. Wcielili się w rolę detektywów podążając za wskazówkami🔍🧐. Nagrodą za odnalezienie kodu była słodka niespodzianka🧁. Następnie każdy zaprojektował i wykonał swoją przypinkę📌.
Ciekawym punktem programu okazały się zawody sportowe przygotowane i prowadzone przez uczniów ósmej klasy🥇🥈🥉🤸. Duch sportowej rywalizacji, radosny śmiech i doping najprawdopodobniej słyszany był w całej wsi📢😃. Najbardziej pożądaną konkurencją było przeciągania liny. W starciu chłopcy kontra dziewczynki zwyciężyły dziewczynki👸 💪(podobno słaba płeć😉). Do rywalizacji stanęły też dzieci przeciwko nauczycielom i pracownikom szkoły. Uczciwie wygrały dzieci🏆🏅👫 Jeszcze raz gratulujemy. Jesteście wspaniali❤️. Po wysiłku fizycznym dzieci posiliły się obiadem oraz umiliły czas lodami zasponsorowanymi przez Radę Rodziców🍦👨‍👩‍👧‍👦. Czas świętowania zakończony został bitwą na balony z wodą🎈💦💣.
To był dzień pełen świetnej zabawy🎊🎊🎊. Chcielibyśmy, by nigdy się nie kończył🍬🍭💫🧸🪅🪁.

W ramach projektu „Organizacja i realizacja dodatkowej oferty dydaktycznej placówek oświatowych prowadzonych przez Gminę...
29/05/2026

W ramach projektu „Organizacja i realizacja dodatkowej oferty dydaktycznej placówek oświatowych prowadzonych przez Gminę Parczew i Siemień” nasz szkoła realizuje zajęcia z robotyki i kodowania dla uczniów klas młodszych🦾 Dzieci uczą się podstaw kodowania, rozwijają logiczne myślenie, kreatywność, wyobraźnię przestrzenną oraz umiejętność współpracy w grupie. Zajęcia przygotowują uczniów do nauki programowania, rozwijają zainteresowania nowoczesnymi technologiami oraz motywują do aktywnego i samodzielnego zdobywania wiedzy.

Dziś obchodziliśmy wyjątkowy „Dzień bez Plecaka”! 🎒🚫To dzień pełen kreatywności, pomysłowości i dobrej zabawy 😊 Uczniowi...
28/05/2026

Dziś obchodziliśmy wyjątkowy „Dzień bez Plecaka”! 🎒🚫
To dzień pełen kreatywności, pomysłowości i dobrej zabawy 😊 Uczniowie pokazali, że szkolne przybory można przynieść w naprawdę nietypowy sposób - w koszykach, walizkach, pudełkach, a nawet w stoliku 😜!
Idea tego dnia to nie tylko zabawa, ale także zwrócenie uwagi na problemy dzieci na świecie, które często nie mają dostępu do plecaków ani podstawowych przyborów szkolnych. To doskonała okazja do rozwijania empatii, wdzięczności i świadomości, jak ważna jest możliwość nauki.
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie, kreatywność i uśmiech, który dziś towarzyszył nam przez cały dzień! 💙

📸⚛️ Finał IV Wojewódzkiego Konkursu Fizyczno-Fotograficznego „Spójrz na fizykę” 2025/2026 ⚛️📸Miło nam poinformować, że u...
27/05/2026

📸⚛️ Finał IV Wojewódzkiego Konkursu Fizyczno-Fotograficznego „Spójrz na fizykę” 2025/2026 ⚛️📸
Miło nam poinformować, że uczennica klasy VIII– Agata Łukomska – uzyskała tytuł laureata IV Wojewódzkiego Konkursu Fizyczno-Fotograficznego „Spójrz na fizykę” w roku szkolnym 2025/2026.

Konkurs realizowany był we współpracy z Uniwersytetem Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, Pracownią Dydaktyki Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki i miał na celu rozwijanie zainteresowań fizyką oraz dostrzeganie zjawisk fizycznych w otaczającym świecie.

Serdecznie gratulujemy Agacie wspaniałego sukcesu, a także składamy gratulacje Rodzicom. Życzymy dalszego rozwijania pasji, wielu inspiracji oraz kolejnych osiągnięć. 👏

Do konkursu przystąpiło również wielu uczniów klas VII i VIII, którym dziękujemy za udział, zaangażowanie oraz godne reprezentowanie szkoły.👏

Uczniów do konkursu przygotowywała p. Marta Bloch - nauczyciel fizyki🌟

📢📢📢 Jest nam niezmiernie miło poinformować,  że w ramach akcji "Kup jaśka dla Adaśka" udało nam się zebrać 3272,00💰💰💰🎉🎉🎉...
25/05/2026

📢📢📢 Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w ramach akcji "Kup jaśka dla Adaśka" udało nam się zebrać 3272,00💰💰💰🎉🎉🎉🙂

Każda złotówka przybliża nas do celu, a dzięki ludziom z wielkimi sercami jesteśmy w stanie wyobrazić sobie koniec tej drogi💪🫶.
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym. Życzymy, by dobro które dajecie, wróciło do Was że zdwojoną siłą. Razem możemy naprawdę dużo 💖💖💖

🚴‍♂️🚦 XLVII Wojewódzki Finał Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w Bychawie za nami!Nasza drużyna w...
20/05/2026

🚴‍♂️🚦 XLVII Wojewódzki Finał Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w Bychawie za nami!
Nasza drużyna w składzie: Kacper Gołacki kl. IV, Mateusz Bielecki, Hania Haczkur i Julita Oleska (wszyscy z kl. V) w kategorii młodszej godnie reprezentowała powiat podczas wojewódzkiego finału BRD. Uczestnicy rywalizowali w czterech konkurencjach: teście wiedzy i skrzyżowaniach, torze przeszkód, miasteczku ruchu drogowego oraz pierwszej pomocy przedmedycznej. Po pełnym emocji i sportowej rywalizacji dniu zajęliśmy 13. miejsce spośród 19 szkół. 👏To było niezwykle cenne doświadczenie, które pozwoliło sprawdzić swoje umiejętności, wiedzę oraz opanowanie w praktycznych zadaniach. Jesteśmy dumni z naszej drużyny za zaangażowanie, determinację i piękne reprezentowanie szkoły! 💪🚲 Gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz dziękujemy organizatorom za świetnie przygotowany turniej.

Dzień Patrona naszej szkoły- Św. Jana Pawła II 🇻🇦❤️Dzisiejsze obchody rozpoczęliśmy uroczystą Mszą Świętą odprawioną prz...
19/05/2026

Dzień Patrona naszej szkoły- Św. Jana Pawła II 🇻🇦❤️

Dzisiejsze obchody rozpoczęliśmy uroczystą Mszą Świętą odprawioną przez księdza Karola Zadrożniaka. Następnie wraz z pocztem sztandarowym przeszliśmy do szkoły, gdzie odbył się wyjątkowy apel przygotowany przez uczniów klasy 5 i 7. Uroczystość uświetniły piękne piosenki związane z naszym patronem w wykonaniu szkolnego chórku, które wprowadziły wszystkich w podniosły i pełen refleksji nastrój.
Na zakończenie na wszystkich uczestników czekała słodka niespodzianka - ulubione ciastko Jana Pawła II, czyli pyszna kremówka 🍰😊
To był dzień pełen wzruszeń, wspólnej modlitwy i pamięci o naszym Patronie.

Pamiętacie Adasia? Tak, to ten dzielny chłopiec, który walczy z DMD. Biorąc udział w akcji charytatywnej możesz przyczyn...
14/05/2026

Pamiętacie Adasia? Tak, to ten dzielny chłopiec, który walczy z DMD. Biorąc udział w akcji charytatywnej możesz przyczynić się do tego, by Adaś i jego najbliżsi mieli spokojny sen w przyszłości
❤ 🫶
ZMIEŃ LOS ADAŚKA-KUP SYMBOLICZNEGO JAŚKA!!!☺️

📚 Egzaminy ósmoklasisty trwają!Wczoraj nasi uczniowie mierzyli się z językiem polskim, dziś przyszła pora na królową nau...
12/05/2026

📚 Egzaminy ósmoklasisty trwają!
Wczoraj nasi uczniowie mierzyli się z językiem polskim, dziś przyszła pora na królową nauk - matematykę 👑➕➗
Przed nimi jeszcze język angielski, więc jesteśmy już na półmetku egzaminacyjnych zmagań 💪 Cały czas mocno trzymamy kciuki za jak najlepsze wyniki, a może nawet wymarzone 100% 🍀
W ostatnich dniach przed egzaminami ósmoklasiści otrzymali od koleżanek i kolegów z Samorządu Uczniowskiego oraz opiekuna drobne upominki - długopisy i wyjątkowe życzenia na szczęście ✍️💚

Powodzenia jutro! Wierzymy w Was! 😊

Adres

Przewłoka 98
Parczew
21-200

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Zespół Placówek Szkolnych im. Św. Jana Pawła II w Przewłoce umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij