Koło Gospodyń i Gospodarzy Wiejskich w Nacpolsku

Koło Gospodyń i Gospodarzy Wiejskich w Nacpolsku Koło Gospodyń i Gospodarzy Wiejskich w Nacpolsku

Zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych! 🐣🐇🌷💐
03/04/2026

Zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych! 🐣🐇🌷💐

✨ Mamy wspaniałą wiadomość! ✨Z radością informujemy, że nasze koło zostało zakwalifikowane do programu Fundacji Biedronk...
02/04/2026

✨ Mamy wspaniałą wiadomość! ✨
Z radością informujemy, że nasze koło zostało zakwalifikowane do programu Fundacji Biedronki „Danie Wspólnych Chwil”.❤️
To dla nas ogromne wyróżnienie i szansa, by jeszcze mocniej integrować naszą społeczność — szczególnie naszych kochanych Seniorów. Dzięki temu wsparciu będziemy mieli więcej okazji do spotkań, rozmów i wspólnego spędzania czasu.
💛 Dziękujemy za zaufanie i już nie możemy się doczekać kolejnych wspólnych chwil.

W marcu miałyśmy ogromną przyjemność zaprezentować działalność naszego Koła w Ośrodku Szkolno‑Wychowawczym w Płońsku.To ...
02/04/2026

W marcu miałyśmy ogromną przyjemność zaprezentować działalność naszego Koła w Ośrodku Szkolno‑Wychowawczym w Płońsku.
To było wyjątkowe spotkanie pełne rozmów, uśmiechów i dobrej energii.🙂
Przygotowałyśmy dla wychowanków ośrodka poczęstunek, a następnie opowiedziałyśmy o naszych inicjatywach i tym, co na co dzień robimy w KGiGW w Nacpolsku.
🎯 Na zakończenie przeprowadziłyśmy mini konkurs wiedzy, który okazał się strzałem w dziesiątkę — młodzież z ogromnym zaangażowaniem i radością brała udział w zabawie, pokazując nie tylko wiedzę, ale i świetny humor.
Dziękujemy za ciepłe przyjęcie i wspólnie spędzony czas.🩷
Takie spotkania dodają nam skrzydeł i przypominają, jak ważna jest współpraca i otwartość na siebie nawzajem.

🌸 Dzień Kobiet w Kole Gospodyń i Gospodarzy Wiejskich w Nacpolsku 🌸🌷🌻🌷To był dzień pełen śmiechu, dobrej energii i wspól...
02/04/2026

🌸 Dzień Kobiet w Kole Gospodyń i Gospodarzy Wiejskich w Nacpolsku 🌸🌷🌻🌷
To był dzień pełen śmiechu, dobrej energii i wspólnego świętowania!
W Dzień Kobiet wybrałyśmy się do Teatru Muzycznego Voice w Płocku na spektakl pt. „Dobre bo Polskie” – ubawiłyśmy się do łez, a atmosfera była po prostu fantastyczna.
Po przedstawieniu czekała na nas pyszna kolacja w Zajeździe Cztery Kąty i Smak Piąty w Kobylnikach, gdzie mogłyśmy spokojnie porozmawiać, pożartować i nacieszyć się swoim towarzystwem.
💐 Bawiłyśmy się rewelacyjnie i już planujemy kolejne wspólne wyjścia!
Bo w takim gronie każdy dzień jest wyjątkowy.🙂

14/02/2026
Życzymy zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia! 🎄🎅
24/12/2025

Życzymy zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia! 🎄🎅

19/12/2025

Wigilia dla Seniorów ✨🎄
Piosenka w wykonaniu uczennic Szkoły Podstawowej w Radzyminku 😍🥰

Adres

Bolesława Krzywoustego 3
Płock
09-400

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Koło Gospodyń i Gospodarzy Wiejskich w Nacpolsku umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij