18/11/2024
W sobotę 2. listopada pożegnaliśmy założyciela KMTT ALVARO Zbigniewa Karpińskiego.
Był człowiekiem, który swoją pasją do tańca postanowił podzielić się z innymi. Skupił wokół siebie mnóstwo ludzi, zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych. Nauczył nas czerpać radość z tańca. Organizował swoje niezapomniane Wieczorki Taneczne, na których mogliśmy bawić się do białego rana w rytmach znanych nam z lekcji tańca.
W duecie z p. Krzysiem stworzył formacje taneczne, które z powodzeniem rywalizowały z innymi w kraju.
Dzięki niemu na lekcjach tańca powstało wiele znajomości, przyjaźni a nawet kilka małżeństw...
Dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli w pożegnaniu Naszego Trenera i przyjaciela.
Do zobaczenia ALVARO
Izabela
Reportaż o KMTT Alvaro: https://youtu.be/HO7ext-ZNYA