24/06/2026
Z radością informujemy, że siedmioro uczniów naszej szkoły zostało uhonorowanych Nagrodą Prezydenta Miasta Otwocka. Barbara Bednarczyk-Stachyra z kl. 8c, Aleksandra Krzywicka z kl. 6a i Stanisław Kozakiewicz z kl. 7c zostali nagrodzeni za szczególne osiągnięcia. Natomiast nagrody za najwyższą średnią ocen w szkole (6,0) otrzymali: Anna Kosmal z kl. 7b, Filip Bąk i Michał Kołodziejczyk z kl. 5b oraz Jakub Pietrzak z kl. 4b. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!