05/04/2024
Witajcie.
Jako rodowity Oświęcimianin oraz wieloletni przedsiębiorca postanowiłem wystartować w wyborach samorządowych do Rady Miasta Oświęcim z Bezpartyjnego Komitetu. A dlaczego? Ponieważ znam oczekiwania wielu z was. Sam jako mieszkaniec oraz ojciec 3 dzieci mam wiele świeżych , realnych pomysłów na dobre zmiany w naszym mieście. Rozmawiając z wieloma klientami mojej Jadłodajni którą prowadzę od 14 lat , wiem na co zwrócić uwagę jeśli chodzi o potrzeby mieszkańców Oświęcimia. Jestem osobą która lubi udzielać się społecznie i nie przechodzi obojętnie obok potrzebujących, dlatego każdy głos oddany na moją osobę nie będzie zmarnowany. Moje wykształcenie na wydziale politologii jest dodatkowym atutem samorządowca.W Radzie Miasta będę DLA WAS , dlatego idź i zagłosuj 7 kwietnia. Mój okręg to 3 miejsce 2 !
Do zobaczenia!!