31/01/2012
W imieniu Forum Młodych P*S chciałbym serdecznie podziękować wszystkim osobom, które wzięły udział w śpiewaniu polskich, tradycyjnych kolęd przy akompaniamencie muzycznym. Była to druga inicjatywa, którą organizowaliśmy z Posłem Jarosławem Rusieckim, a pierwsza z Świętokrzyskim Stowarzyszeniem Ludzi z Inicjatywą. Już dziś zapraszamy mieszkańców na kolejne spotkania organizowane przez Posła Jarosława Rusieckiego i FM P*S.
W minioną sobotę w ostrowieckim Biurze Wystaw Artystycznych, z inicjatywy posła P*S Jarosława Rusieckiego i Forum Młodych P*S, ostrowczanie spotkali się, by wspólnie śpiewać kolędy.