03/04/2026
W wiosennym, przedświątecznym czasie w świetlicy Gwarek wspólnie ozdabialiśmy salę świątecznymi motywami, tworząc ciepłą i radosną atmosferę. 🐰🐥
Nie zabrakło też twórczych działań - piekliśmy drożdżowe baranki oraz dekorowaliśmy jaja metodą decupage rozwijając wyobraźnię i zdolności manualne. 🐣🐓
Było również coś dla miłośników zabawy - Wielkanocny Wyścig Zająców, sztafeta z jajkami oraz poszukiwanie czekoladowych jajeczek , które wywołały mnóstwo uśmiechów. 🐰☺️
To nasze przedświąteczne aktywności, które nie tylko integrują, ale przede wszystkim pomagają pielęgnować tradycje świąteczne.
Gwarki życzą wesołych Świąt Wielkanocnych 💐🐣🐇