31/05/2026
Pozwólcie, że przestawimy Wam członkinie naszego Stowarzyszenia.
Zaczniemy od Oli, którą nazywamy „matką założycielką”.
To ona, 3 lata temu wpadła na pomysł, że warto byłoby zrzeszać przedsiębiorcze kobiety z naszej gminy. Pierwsze spotkania odbywały się u niej w Kawiarni „Och Ach”.
Półtora roku później te casualowe spotkania postanowiłyśmy sformalizować i założyłyśmy Stowarzyszenie Kobiet Biznesu Osielsko.
Nie wyobrażałyśmy sobie, że Oli miało nie być w zarządzie.
I tak została nasza V-ce Prezeską. 💫🥳
Zawodowo Ola robi mnóstwo rzeczy.
Jest współorganizatorką eventu Kobiecy Mikrofon, którego celem jest aktywowanie kobiet do odważnego podążania za swoimi marzeniami.
Organizuje także kobiece campy, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem.
Jednak swoją pracę dedykuje przede wszystkim pomaganiu kobietom w rozwijaniu swoich biznesów i marek osobistych, jako coach i mentorka.
Jej wielka słabość do ekspertów w swoich branżach powoduje, że chce pomagać im stawać się widocznymi, aby wiedza była czerpana od ekspertów, którzy mają lata doświadczenia w swojej branży.
Olę znajdziecie tutaj:
Aleksandra Chołody-Pudełko - coach zmiany i budowania wizerunku