05/04/2024
Drodzy mieszkańcy gminy Osięciny. Zakończył się okres kampanii wyborczej jako kandydata do Rady Gminy Osięciny. Kandyduję z okręgu wyborczego nr 4. Jest to okręg wymagający największego nakładu finansowego dla wymienionych we wcześniejszych postach inwestycji. Z tego powodu skupiłem swoje zadania na ich realizację głównie w tym okręgu. Oczywiście nie zapominam o proponowanych inwestycjach i zamierzeniach na terenie gminy Osięciny przez kandydatów na Wójta Gminy Osięciny i radnych poszczególnych okręgów. Jeżeli zaufacie mojej osobie i wybierzecie mnie na radnego kolejnej kadencji będę swoją osobą wspierał wymieniane przez kandydatów dobre inwestycje i zamierzenia na rzecz Naszej lokalnej społeczności. Wybory będą także oceną mojej działalności jako radnego gminy Osięciny. Poświęciłem wiele czasu i energii chcąc poprawiać wizerunek Naszej Gminy. Angażowałem się w wielu społecznych inicjatywach i wydarzeniach. Zawsze starałem się informować o swoich działaniach. Z pokorą przyjmowałem Waszą krytykę. W trakcie kampanii wyborczej starałem się odwiedzić każdego z Was . Jeżeli kogoś nie zastałem to przepraszam. W dniu 7 kwietnia 2024 pozostało mi poprosić o mandat zaufania . Serdecznie pozdrawiam Wszystkich wyborców ❤️❤️❤️!