04/05/2026
W dniu wspomnienia św. Floriana wszystkim Strażakom życzymy zdrowia, szczęśliwych powrotów z każdej akcji oraz zadowolenia z tej pełnej poświęceń służby.
Wczoraj wszyscy dziękowaliśmy Bogu za Ich trud i poświęcenie w trakcie mszy św. w intencji Członków OSP Orzech i Ich Rodzin.