28/05/2026
III Wojewódzki Konkurs Kulinarny rozstrzygnięty ! Czas na nagrody 🎁
Wczoraj w Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie Brzeg podczas obchodzonego w szkole Dnia Technika odbyło się wręczenie nagród laureatom Konkursu "Kupuję świadomie 🇵🇱 stawiam na region i tradycję na moim stole - Swojski Ziemniak Opolski". Uroczystość była doskonałą okazją do wspólnego świętowania osiągnięć młodzieży oraz do pielęgnowania tradycji kulinarnych i regionalnych smaków. Jeszcze raz gratulujemy Laureatom i życzymy dalszych sukcesów!