Bezpartyjni i Samorządowcy województwa opolskiego

Bezpartyjni i Samorządowcy województwa opolskiego Stowarzyszenie Bezpartyjnych i Samorządowców województwa opolskiego

Pierwsze podsumowania.Dziękujemy za Wasze zaufanie!  Tylko jeden Bezpartyjny ogólnopolski komitet zdobył mandaty w Sejmi...
08/04/2024

Pierwsze podsumowania.Dziękujemy za Wasze zaufanie!
Tylko jeden Bezpartyjny ogólnopolski komitet zdobył mandaty w Sejmikach! Gratulujemy dolnośląskim Radnym!

Bezpartyjni głosują na Bezpartyjnych! Lista 6️⃣❗Ostatnia debata kandydatów do Sejmiku. Tym razem oprócz braku rozwiązań ...
05/04/2024

Bezpartyjni głosują na Bezpartyjnych! Lista 6️⃣❗Ostatnia debata kandydatów do Sejmiku. Tym razem oprócz braku rozwiązań na rozwój województwa wróciły partyjne kłótnie.🫣

8 kandydatów na radnych sejmiku województwa wzięło udział w ostatniej z 12 debat przedwyborczych Radia Opole. W ostatnich dniach odwiedziliśmy wszystkie miasta powiatowe w regionie, by przedstawić słuchaczom pomysły na rozwój gmin.

Kolej na kolej 🤗Pomysł na 6️⃣
04/04/2024

Kolej na kolej 🤗Pomysł na 6️⃣

Lista nr 6️⃣, tam znajdziecie Bezpartyjnych i Samorządowców. Nie ma żadnej konfederacji środowisk. Nie kupujcie podróby ...
04/04/2024

Lista nr 6️⃣, tam znajdziecie Bezpartyjnych i Samorządowców. Nie ma żadnej konfederacji środowisk. Nie kupujcie podróby 🤥

Poseł Włodzimierz Skalik (Konfederacja) powiedział w środę 3 kwietnia, że w nadchodzących wyborach głównym celem jego komitetu jest wejście do sejmiku województwa opolskiego i rady miasta Opole.

Dzisiaj wspieramy w walce Walce 👏
04/04/2024

Dzisiaj wspieramy w walce Walce 👏

02/04/2024

To już ostatnie dni kampanii

02/04/2024

❗Czy programy innych komitetów wyborczych uratują województwo opolskie przed likwidacją? Mamy wątpliwości. Bez znacznego zwiększenia budżetu i zmian finansowaniu samorządów, skazani będziemy na stagnację. ALE MAMY ROZWIĄZANIE❗❗❗
Aby nadrobić dystans do sąsiadów proponujemy skupić się na 6 kluczowych filarach:

1️⃣Ambitne i nowoczesne Opolskie

Aby się rozwijać potrzebna nam nowoczesna gospodarka, a na ten sukces pracują ludzie, którzy chcą realizować się w Opolskim. Wesprzemy lokalnych przedsiębiorców, stworzymy Regionalny Program Rozwoju Nowych Technologii, który da im szansę zaistnieć i umocnić się na rynku.

Wesprzemy też gotowość na transformację energetyczną, która jest nieodzownym elementem zmian. To także doliny przemysłowe, klastry energii oraz spółdzielnie energetyczne. Chcemy, aby przedsiębiorcy i samorządy, współpracowali ze sobą i razem szukali rozwiązań oraz nowych technologii.

2️⃣ Zdrowe Opolskie

Dofinansujemy stypendia dla pielęgniarek i staże dla lekarzy, a także wprowadzimy powszechną profilaktykę: jajobusy i dentobusy, które będą jeździły po całym województwie. Poprawimy finansowanie szpitali. Utworzymy zintegrowaną sieć centrów psychologicznych i psychiatrycznych dla dzieci.

3️⃣Dostępne Opolskie

Pamiętamy o mieszkańcach ze szczególnymi potrzebami. Te osoby to seniorzy, osoby z różnymi niepełnosprawnościami, ale też rodzice z małymi dziećmi. Dostępność ma jednak wiele wymiarów, dlatego chcemy tworzyć dostępne dla wszystkich obiekty publiczne oraz zlikwidować wszelkie bariery w obszarze turystyki w naszym regionie.

4️⃣Młode Opolskie

Dla młodych nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego sfinansujemy stypendia wspierające młode talenty, pomożemy sportowcom w rozwoju ich karier. Utworzymy program dla samorządów uczniowskich na realizację własnych projektów. Jesteśmy skuteczni, jesteśmy wiarygodni, bo część z tych projektów już realizujemy.

5️⃣ Aktywne Opolskie

„Połączmy nasze szklaki rowerowe z istniejącymi u sąsiadów, m.in Cyklostradą Dolnośląską, tak aby wzmocnić atrakcyjność turystyczną regionu i wykorzystać potencjał rzek, w tym Odry. Będziemy wspierać rozwój małej infrastruktury sportowej w gminach i miejscowościach, gdzie budujemy boiska, baseny i rowerowe parki umiejętności.

6️⃣ Dobrze Skomunikowane Opolskie

Bez dobrze skomponowanego rozkładu jazdy pociągów regionalnych, transport dalej będzie workiem bez dna. Zlikwidujemy wykluczenie komunikacyjne prowincji, szczególnie w weekendy, stosując transport multimodalny i włączymy w niego centra przesiadkowe samorządu lokalnego. Nawiążemy współprace ze spółkami kolejowymi sąsiednich samorządów, żeby przedłużyć trasy ich pociągów, eliminując przez to inwestycje we własny tabor.

7 kwietnia głosujcie na listę nr 6️⃣ – KW STOWARZYSZENIE “BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”

3,2,1 ... Start!📢
21/02/2024

3,2,1 ... Start!📢

Regionalny rzecznik Bezpartyjnych i Samorządowców Mirosław Patoła przyznał, że są organizacje, które próbują wykorzystać nośność hasła odwołującego się do odpolityczniania samorządów. -Listę bezpartyjnych samorządowców wystawia Konfederacja. - Trochę taki brzydki faul! - ocen...

Z ostatniej chwili ❗
16/02/2024

Z ostatniej chwili ❗

Szanowni Państwo❗️ Dotarły do nas informacje, że zarejestrowała Komitet Wyborczy Wyborców Konfederacji i Bezpartyjni Samorządowcy” (w skrócie KW Konfederacja i Bezpartyjni Samorządowcy).

❗️Chcemy jednoznacznie i klarownie zaznaczyć:

❌ Na poziomie ogólnokrajowym nie było żadnego porozumienia dotyczącego wspólnego startu.
❌ Ani zarząd partii, ani zarząd stowarzyszenia, ani zarząd federacji nie podpisał żadnej umowy koalicyjnej z Konfederacją.
❌ Konfederacja nie ma prawa do używania naszej nazwy.

☝️ W najbliższych wyborach samorządowych będziemy startować z JEDYNEGO PRAWDZIWEGO KOMITETU Bezpartyjnych Samorządowców pod nazwą KW STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”❗️

Będziemy wdzięczni za udostępnienie postu dalej. Uważajcie i rzetelnie sprawdzajcie informacje oraz nazwy komitetów wyborczych w najbliższych wyborach samorządowych.

W razie jakichkolwiek wątpliwości, chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

KW STOWARZYSZENIE

Dobre wiadomości ❗Możecie  jeszcze się zgłaszać. Wystarczy kliknąć:➡ Formularz dołącz do nas:https://bezpartyjnisamorzad...
29/01/2024

Dobre wiadomości ❗Możecie jeszcze się zgłaszać. Wystarczy kliknąć:
➡ Formularz dołącz do nas:
https://bezpartyjnisamorzadowcy.org.pl/dolacz-do-nas/

https://www.facebook.com/share/RCbqDUvoJbMdznS1/

‼️ Ogólnopolska Federacja "Bezpartyjni i Samorządowcy" wystartuje 7 kwietnia 2024 r. w wyborach samorządowych do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m. st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów w 2024 roku, jako komitet NIEPARTYJNY ‼️

➡ Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane współpracą z Ogólnopolską Federacją "BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY" w zakresie przygotowań do wyborów samorządowych, ale także do europarlamentarnych w 2024 r. i prezydenckich w 2025 r.

➡ Formularz dołącz do nas:
https://bezpartyjnisamorzadowcy.org.pl/dolacz-do-nas/

Już teraz można odnotować kilka tematów kampanii samorządowej:
✅mieszkalnictwo – zarówno na poziomie ogólnokrajowym, jak i lokalnym;
✅szeroko pojęta jakość życia w miastach i mniejszych ośrodkach poza „twardą" infrastrukturą;
✅transport, zwłaszcza wprowadzanie stref czystego transportu i konsekwencje z tym związane dla sektora ;
✅sprawy związane z alokacją i wykorzystaniem środków unijnych;
✅samorządowa służba zdrowia.

Adres

Opole

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Bezpartyjni i Samorządowcy województwa opolskiego umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Ta Organizacja

Wyślij wiadomość do Bezpartyjni i Samorządowcy województwa opolskiego:

Udostępnij