01/06/2026
W ten weekend odbyło się walne zebranie naszego okręgu.
Mieliśmy okazję podsumować nasze działania prowadzone od października zeszłego roku. Był to okres intensywnej pracy, oraz widocznego rozwoju naszych struktór. Liczba aktywnych członków naszego okręgu stale się zwiększa, a my znajdujemy nowe sposoby do prowadzenia działań na terenie całego województwa warmińsko-mazurskiego. Udział w zebraniu wzięła również nasza posłanka na Sejm Marta Stożek która opowiedziała nam o swoim doświadczeniem z pracy w parlamencie.
Mieliśmy też okazję przedyskutować i zaplanować pracę na najbliższy czas. Będziemy dalej walczyć o poprawę warunków życia na terenie całego województwa, niezależnie od stopnia uprzywilejowania.
Spotkaniu towarzyszyła prasowa, w trakcie której mieliśmy okazję przedstawic mediom, część inicjatyw realizowanych przez nas przez ostatnie miesiące. Głos zabrała też .stozek.razem opowiadając o interwencjach poselskich, składanych przez nią odnośnie problemów dotykających mieszkańców naszego województwa.
Razem rozwijamy się i chcemy działać jeszcze skuteczniej!