09/02/2026
❄️ Uwaga!
Zima trzyma, więc odpowiadamy konkretnie. Przez najbliższy tydzień, w godzinach 13.00–16.00, będziemy wydawać ciepłą zupę, herbatę i – jeśli się uda – coś słodkiego osobom, które tego potrzebują 🍲☕🍰
Można przyjść, usiąść na miejscu, zjeść treściwą zupę i napić się ciepłej herbaty z sokiem.
Zapraszamy nie tylko podopiecznych MOPS-u, którzy na co dzień korzystają z naszej oferty, ale wszystkich, którzy w tych dniach potrzebują wsparcia 🤍
📍 Miejsce: ul. Partyzantów 13