03/06/2026
📸🏆 Gratulujemy pani Marcie Ochnik zdobycia Wyróżnienia Specjalnego w konkursie fotograficznym ARiMR „Jestem ze wsi, to brzmi dumnie!”.
Dzisiaj pani Marta odebrała dyplom oraz zestaw upominków z rąk pana Piotra Turowskiego Dyrektora Oddziału Regionalnego ARiMR.
Konkurs „Jestem ze wsi, to brzmi dumnie!” skierowany był do wszystkich pasjonatów fotografii, którzy poprzez swoje zdjęcia chcieli pokazać piękno polskiej wsi, życie jej mieszkańców, lokalne tradycje, kulturę, pracę oraz walory przyrodnicze. Celem konkursu było ukazanie współczesnej wsi jako miejsca nowoczesnego, aktywnego i pełnego wartości, z którego można być dumnym. Miejsca gdzie warto żyć, pracować i wypoczywać.
Do 10 października 2025 roku do konkursu zgłoszono blisko 600 prac. Nadesłane fotografie wyróżniały się różnorodnością tematów i spojrzeń na wiejską rzeczywistość. Jury oceniało nie tylko zgodność z tematyką konkursu i kreatywność autorów, ale również walory artystyczne wykonanych zdjęć.
Serdecznie gratulujemy Pani Marcie Ochnik tego sukcesu i życzymy kolejnych fotograficznych osiągnięć! 👏📷