19/12/2025
Dzisiejsze spotkanie Wigilijne było bardzo udane. Uczniowie przedstawili Święta Bożego Narodzenia w niecodziennej scenerii. Chociaż nie było tradycyjnej stajenki, sianka i zwierzątek tylko podróżni czekający na pociąg na peronie to i tak Pan Jezus się narodził.
Gratulujemy uczniom za wprowadzenie nas w atmosferę tych wyjatkowych Świąt.